Társkereső Szombathely

Bandi, 26 éves, férfi

Bandi, 26 éves
Bandi, társkereső Szombathely

Mottóm

Ha egyszer elindultunk, az olyan, mintha már meg is érkeztünk volna!

Magamról

Társat Szombathely környékén keresek. Szeretem az olyan embereket, akikkel lehet hosszasan, jókat beszélgetni. Pozitív, mosolygós vagyok. Hagyományos értékrendet követem, de az új dolgoktól sem riadok vissza. Szeretek utazni. Az az út a döntő, amit együtt teszünk meg. Optimista vagyok, igyekszem mindig a dolgok jó oldalát nézni és a megoldásra koncentrálni. Vidám, sportos, családcentrikus vagyok. Szeretem a tengert, de a hegyvidéket sem vetem meg. Odaadó, kedves és őszinte vagyok. Társasági emberként biztos vagyok benne, hogy a komolyabb kapcsolatteremtéshez előbb-utóbb személyes találkozás is szükséges. Vannak terveim de egyedül nehéz véghez vinni. Ha lehet káros szenvedély mentes légy. Ha komolyan kell beszelni seperc alatt komoly vagyok. Keresem a hozzám illő személyt akivel komoly kapcsolatot alakíthatunk ki. Független vagyok, korban hozzám illő társkeresővel ismerkednék.

Milyen társat keresek?

Olyan embert keresek, aki szintén komoly kapcsolat céljából regisztrált. Ha arra érdemesnek találok valakit, akkor szívesen kitárom a lelkemet. Szeresse a társaságot, de néha a magányt is. Személyes találkozásban hiszek. Nem dohányozzon és ne igyon alkoholt. Kölcsönös szimpátia alapján válaszolok. Kimondottan komoly kapcsolatot szeretnék. Komoly kapcsolatot keresek, korban hozzám illő társsal. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, gyógyír testnek és léleknek, segítséget, biztonságot jelent, akire bármikor bármiben számíthatok és fontos vagyok neki. Nincsenek nagy elvárásaim, a barátságot a kölcsönös tiszteletet és az őszinteséget fontosnak tartom. Társam keresem közös programokhoz, beszélgetésekhez amiből kölcsönös szimpátia esetén egy jól működő kapcsolat fejlődhet. Szereti a természetet. Szeret kirándulni, utazni. Személyes találkozóban hiszek. Alkalmi kapcsolatok nem érdekelnek.

Akit keresek

Szeretnék megismerkedni egy 22 és 31 év közötti nővel.

Adataim

  • Nem: Férfi
  • Életkor: 26
  • Névnap: ...
  • Város: Szombathely társkereső
  • Csillagjegy: Rák
  • Kapcsolati státusz: Egyedülálló vagyok
  • Szexuális irányultság: Heteroszexuális

Hátterem

  • Anyanyelv: Magyar

Hobbijaim

Kérdezd meg tőle, hogy mik a hobbijai. Mit szeret csinálni?

Kedvenceim

Kérdezd meg tőle, hogy mit szeret.

Komoly társkeresés a Páratlan társkeresőn

Bandi felkeltette az érdeklődésed? Küldj üzenetet! A regisztráció ingyenes. Társkeresés mobilon és tableten is. Nézz szét a többi komoly társkereső férfi és nő között. Találd meg életed nagy szerelmét egyedi párkereső rendszerünk segítségével. A Páratlan egy olyan online társkereső amit nem csak a fiatalok, hanem az 50 év felettiek is könnyen használhatnak.

Mai kedvenc szerelmes idézetem

Érezte, hogy nagyon hasonlítanak egymásra. Két magányos ember repül a szélben, mint a pitypangmagok, és cipelik egymás kívánságait. Persze, megijedt az érzései miatt. A hite minden morzsájával szemben állt ez az érzés, de hiába próbálta, a szíve mégis gyorsabban kalapált, amikor a bőrük egymáshoz ért, és nem bírta megállni, hogy ne keresse, ha úgy gondolta, a közelben lehet. Nem tudta megakadályozni, hogy megszállja gondolatait. Akkor is a karjai közé keveredett, ha nem tárta ki őket. Hívatlanul állított be, mégis kinyílt előtte minden ajtó, újra meg újra. Vonzotta a jelenléte, vonzották az érzések, amelyeket kiváltott belőle, vonzotta a csend, és vonzották a szavak. Beleszeretett. Cecelia Ahern

Videók

Kérdezd meg tőle, hogy mik a kedvenc zenéi a Youtube-on.

Jellemzőim

Kérdezd meg tőle, hogy milyen tulajdonságok jellemzik őt a leginkább.

Kérdéseim és válaszaim

Szoktál gyorsétterembe járni? Igen

Szeretsz csókolózni? Nem

és nézd meg, hogy a többi kérdésre mit válaszolt Bandi.

Ideális partnerem

Kérdezd meg tőle, hogy milyen számára az ideális partner.
Bandi, társkereső Szombathely

Társkeresőről

Prémium tagság

Prémium tagságNincs

Őket már láttad?

Zsolt, társkereső Nyíregyháza
Zsolt, 20
Nyíregyháza
Fényképek3
Sándor, társkereső Putnok
Sándor, 30
Putnok
Fényképek3
Feri, társkereső Szombathely
Feri, 31
Szombathely
Fényképek1
Prémium tagság
Máté, társkereső Üllő
Máté, 27
Üllő
Fényképek2
László, társkereső Debrecen
László, 31
Debrecen
Fényképek1
Roland, társkereső Budapest
Roland, 26
Budapest
Fényképek3
Dani, társkereső Budapest
Dani, 21
Budapest
Fényképek1
Péter, társkereső Alap
Péter, 28
Alap
Fényképek1
Máté, társkereső Nyíregyháza
Máté, 29
Nyíregyháza
Fényképek1
Hunor, társkereső Szeged
Hunor, 32
Szeged
Fényképek1
Szabolcs, társkereső Szeged
Szabolcs, 28
Szeged
Fényképek2
András, társkereső Lenti
András, 25
Lenti
Fényképek2
Csabi, társkereső Harkány
Csabi, 29
Harkány
Fényképek3
Kevin, társkereső Győr
Kevin, 25
Győr
Fényképek2
Prémium tagság
Lajos, társkereső Érd
Lajos, 30
Érd
Fényképek2
Dominik, társkereső Hatvan
Dominik, 24
Hatvan
Fényképek1
Balázs, társkereső Mezőkeresztes
Balázs, 25
Mezőkeresztes
Fényképek3
Scorpio, társkereső Budapest
Scorpio, 30
Budapest
Fényképek3
Kevin, társkereső Kecskemét
Kevin, 31
Kecskemét
Fényképek1
Laci, társkereső Budapest
Laci, 29
Budapest
Fényképek1
Gergő, társkereső Szigethalom
Gergő, 27
Szigethalom
Fényképek1
Bence, társkereső Hajdúszoboszló
Bence, 22
Hajdúszoboszló
Fényképek3
Janos, társkereső Pécs
Janos, 23
Pécs
Fényképek1
Dániel, társkereső Budapest
Dániel, 27
Budapest
Fényképek2
Krisztián, társkereső Győr
Krisztián, 32
Győr
Fényképek7
Prémium tagság
Richard, társkereső Szentlőrinckáta
Richard, 29
Szentlőrinckáta
Fényképek1
Viktor, társkereső Kecskemét
Viktor, 32
Kecskemét
Fényképek1
Béla, társkereső Érd
Béla, 32
Érd
Fényképek1
Dániel, társkereső Győr
Dániel, 28
Győr
Fényképek1
Norbi, társkereső Zsadány
Norbi, 22
Zsadány
Fényképek2