Társkereső Budapest

Dávid, 45 éves, férfi

Dávid, 45 éves

Mottóm

Jobb lassan helyesen cselekedni, mint gyorsan, és tévedni.

Magamról

Bécs környékén keresem a szerelmem. Ismerj meg és majd eldöntöd milyennek gondolsz. Sziasztok páromat keresem egy káros szenvedélyektől mentes ember személyében. Számomra nagyon fontos az, hogy leendő párom ne dohányozzon és ne igyon alkoholt sem ha még létezik ilyen ember akkor az jelentkezzen. Ha gondolod írj rám, Ha komolyan gondolod akkor pedig feltétlen írj rám. Szeretek olvasni, nyelveket tanulni, csinos, fitt alakomat rendszeres sportolással tartom karban. Hosszútávra szeretném megtalálni a társam. Ismerjük meg egymást aztán majd kiderül. Tisztelet, gondoskodás, figyelmesség, odaadás, humor, őszinteség, kitartás. Az ismerőseim szeretik a jó humoromat, a talpraesettségemet, de ki tudnak borulni az erőszakosságomtól is. Szereteten, őszinteségen, érzelmeken alapuló kapcsolatot keresek, ahol elfogadjuk egymást olyannak amilyen. Nyugodt, kiegyensúlyozott, vidám természetű embernek ismernek barátaim. Fiatalos, energikus, kedves, életvidám vagyok. Szeretem a nyüzsgést, az utazást, a társaságot, a baráti összejöveteleket, de a csendes sétákat is. A személyes találkozás híve vagyok. Egy kapcsolatban a legfontosabb értékek számomra az őszinteség, bizalom és a kommunikáció. Egymásra hangolódás, jelenlét, összeérve elalvás.

Milyen társat keresek?

Nevettess meg és nyert ügyed van. Legyenek tervei, amiket megoszt velem. Társam keresem, ha lehetséges a közelből. Remélem van még olyan ember, aki hisz a szerelemben. Nem dohányozzon és ne igyon alkoholt. Szeresse a társaságot, de néha a magányt is. Humoros legyen. Ismerkednék komoly kapcsolat céljából. Kérlek tudj és szeress helyesen írni. Szereti a természetet. Kimondottan komoly kapcsolatot szeretnék. Őszinte, kedves, odaadó párom keresem. Hasonló érdeklődési körű társat keresek. Hagyd, hogy egy kicsit előbb megismerjük egymást, a többi úgyis jön magától ha jönni akar. Keresem lakóhelyem közelében azt a független, becsületes társat, aki megadja azt, ami hiányzik az életemből.

Akit keresek

Szeretnék megismerkedni egy 35 év alatti nővel.

Adataim

  • Nem: Férfi
  • Életkor: 45
  • Névnap: december 30.
  • Város: Budapest társkereső
  • Csillagjegy: Halak
  • Kapcsolati státusz: Egyedülálló vagyok
  • Szexuális irányultság: Heteroszexuális

Hátterem

  • Anyanyelv: Magyar

Hobbijaim

Kérdezd meg tőle, hogy mik a hobbijai. Mit szeret csinálni?

Kedvenceim

  • Sportok: Futás

Komoly társkeresés a Páratlan társkeresőn

Dávid felkeltette az érdeklődésed? Küldj üzenetet! A regisztráció ingyenes. Társkeresés mobilon és tableten is. Nézz szét a többi komoly társkereső férfi és nő között. Találd meg életed nagy szerelmét egyedi párkereső rendszerünk segítségével. A Páratlan egy olyan online társkereső amit nem csak a fiatalok, hanem az 50 év felettiek is könnyen használhatnak.

Mai kedvenc szerelmes idézetem

A szív minden dobbanásával éltet. Élteti a testet. De a szív a lelket is élteti.  Minden dobbanása egy-egy betű. Az első dobbanás egy "s" betű, majd egy "z" következik. Aztán jön az "e", az "r", megint egy "e", aztán egy "t", amit egy "l" követ, ezután ismét egy "e"-t üt, végül következik egy "k". És utána minden kezdődik elölről. Igen, van, amikor így dobog a szív. A szerető szív. Csitáry-Hock Tamás

Korábbi kedvenc szerelmes idézeteim

A szerelem nem egyszerű. Nem annyiból áll, hogy találkozol valakivel, aki tetszik, és megállapodtok, hogy felhőtlenül együtt töltitek az életetek hátralévő részét. Nem úgy van, hogy túljuttok egy nehéz szituáción, és akkor azt örökre meg is oldottátok. A szerelem folyamatos munka. Nemcsak együtt kell dolgozni, hanem önmagunkon is, külön-külön. Az egységben élésről szól, ugyanakkor arról is, hogy meg tudjuk őrizni a függetlenségünket. Hiszek benne, hogy a szerelem mindig megéri. De ettől még nem könnyű. Lara Parker
Különben, ne kicsinyeld le azt az érzést, hogy szeretsz-e valakit. Kevés emberrel esett meg az a szerencse, hogy megszeretett valakit. Te eddig nem ismerted a szerelmet, most meg az öledbe hullt. Mindegy, hogy holnapig vagy holnaputánig vagy életed végéig tart ez az érzés Maríával, mindenképp a legnagyobb dolog, ami az emberrel történhetik. Mindig lesznek emberek, akik azt hiszik, hogy nincs szerelem, mert ők nem ismerték meg. Te azonban megismerted, légy boldog vele, még ha meg is kell halnod holnap. Ernest Hemingway

Videók

Jellemzőim

Kérdezd meg tőle, hogy milyen tulajdonságok jellemzik őt a leginkább.

Kérdéseim és válaszaim

Tudsz titkot tartani? Igen

Festetted be már a hajad? Nem

Szereted a külsődet? Igen

Bevállalós vagy? Igen

Boldog vagy? Igen

Jól főzöl? Igen

Szereted a házimunkát? Nem

Szeretsz színházba járni? Nem

Szereted a Forma 1 futamokat? Igen

Hiszel a földön kívüli életben? Igen

és nézd meg, hogy a többi kérdésre mit válaszolt Dávid.

Ideális partnerem

  • Féltékenység: Soha
Dávid, társkereső Budapest

Társkeresőről

Prémium tagság

Prémium tagságNincs

Őket már láttad?

Lajos, társkereső Hódmezővásárhely
Lajos, 46
Hódmezővásárhely
Fényképek1
Tamás, társkereső Budapest
Tamás, 47
Budapest
Fényképek1
Csaba, társkereső Miskolc
Csaba, 51
Miskolc
Fényképek1
Tibor, társkereső Budapest
Tibor, 50
Budapest
Fényképek3
Prémium tagság
Imre, társkereső Nyíregyháza
Imre, 48
Nyíregyháza
Fényképek3
Robi, társkereső Tatabánya
Robi, 50
Tatabánya
Fényképek2
István, társkereső Mór
István, 44
Mór
Fényképek1
Tamás, társkereső Miskolc
Tamás, 49
Miskolc
Fényképek2
Zsolt, társkereső Dusnok
Zsolt, 49
Dusnok
Fényképek1
Prémium tagság
Feccc, társkereső Sopron
Feccc, 39
Sopron
Fényképek1
Sanya, társkereső Kalocsa
Sanya, 42
Kalocsa
Fényképek4
Gabor, társkereső Székesfehérvár
Gabor, 49
Székesfehérvár
Fényképek4
Zsiri, társkereső Bonyhád
Zsiri, 48
Bonyhád
Fényképek3
Gábor, társkereső Budapest
Gábor, 41
Budapest
Fényképek2
Prémium tagság
Zoltán, társkereső Kunsziget
Zoltán, 45
Kunsziget
Fényképek3
Prémium tagság
Robi, társkereső Budapest
Robi, 49
Budapest
Fényképek1
Son, társkereső Sopron
Son, 43
Sopron
Fényképek1
Zsolt, társkereső Tata
Zsolt, 42
Tata
Fényképek1
Téti, társkereső Ágasegyháza
Téti, 46
Ágasegyháza
Fényképek1
Pisti, társkereső Árpádhalom
Pisti, 51
Árpádhalom
Fényképek3
Prémium tagság
István, társkereső Békéscsaba
István, 47
Békéscsaba
Fényképek3
Norbert, társkereső Ráckeve
Norbert, 48
Ráckeve
Fényképek4
Roland, társkereső Szigetvár
Roland, 43
Szigetvár
Fényképek1
Mári, társkereső Kecskemét
Mári, 49
Kecskemét
Fényképek4
Szilveszter, társkereső Budapest
Szilveszter, 45
Budapest
Fényképek1
Andreas, társkereső Tököl
Andreas, 49
Tököl
Fényképek5
Imre, társkereső Martfű
Imre, 51
Martfű
Fényképek1
Tamás, társkereső Budapest
Tamás, 40
Budapest
Fényképek1
Zsolti, társkereső Barcs
Zsolti, 40
Barcs
Fényképek1
Tibi, társkereső Nyíregyháza
Tibi, 42
Nyíregyháza
Fényképek1