Társkereső Bátaszék

László, 64 éves, férfi

László, 64 éves

Mottóm

Szabadság

Magamról

Bátaszék környékén keresem leendő társam. Őszinte, realista. Fontosak számomra az emberi értékek, mint pl. a bizalom, a figyelem, az őszinteség. Szeretnék egy társat, akivel megoszthatom az életem minden pillanatát. Ragaszkodó típus vagyok ebben csalódást nem okozok. Én is keresem az igazi társat, de mindenben benne vagyok. Egyedülálló társkereső komoly kapcsolatot keres. Maximalista, céltudatos, talpraesett, toleráns, türelmetlen. Komoly kapcsolatot keresek, rendezett körülmények között élek. Társaságkedvelő vagyok. Szeretem az olyan embereket, akikkel lehet hosszasan, jókat beszélgetni. Egyszerűen csak megélni szeretném a napokat, heteket éveket. Szeretek élni, minden helyzetben, minden társaságban feltalálom magam. Fontos, hogy őszinte légy. Egyedülálló és intelligens vagyok. Olyan társat keresek aki családcentrikus és megérti ha a gyermekeinknek szüksége van ránk az az első de együtt is lehetne közös tartalmas programokat szervezni kölcsönös szimpátia esetén.

Milyen társat keresek?

Társam, párom keresem hosszú távra. Kölcsönös szimpátia alapján válaszolok. Társat keresek a lakhelyemhez közel. Nincsenek nagy elvárásaim, a barátságot a kölcsönös tiszteletet és az őszinteséget fontosnak tartom. Komoly kapcsolat reményében regisztráltam az oldalra. Képes legyen hosszú távon elköteleződni. Számomra nagyon fontos, hogy tudj helyesen írni. Egy olyan embert keresek, aki ki tudja mutatni az érzéseit. Rövid információcsere után személyes találkozás alkalmával szeretném eldönteni a folytatás lehetőségét. Nincs semmi káros szenvedélye. Komoly kapcsolatot keresek egy olyan társsal, akivel kölcsönösen el tudjuk fogadni egymást, együtt tudunk változni. Olyan társat keresek, akinek az értékrendje közelít az enyémhez. Személyes találkozásban hiszek. Ne legyen mellette unalmas az élet. Optimista, vidám, jó humorérzékkel megáldott, energikus ember vagyok, keresem hasonló paraméterekkel megáldott társam.

Akit keresek

Új barátokat keresek.

Adataim

  • Nem: Férfi
  • Életkor: 64
  • Névnap: június 27.
  • Város: Bátaszék társkereső
  • Csillagjegy: Halak
  • Kapcsolati státusz: Egyedülálló vagyok
  • Szexuális irányultság: Heteroszexuális

Külsőm

  • Magasság: 170 cm
  • Testsúly: 62 kg
  • Hajszín: Szőke

Hátterem

  • Anyanyelv: Magyar

Szokásaim

  • Dohányzás: Nem dohányzom
  • Alkohol: Társasági ivó

Hobbijaim

Kérdezd meg tőle, hogy mik a hobbijai. Mit szeret csinálni?

Kedvenceim

  • Sportok: Horgászat
  • Zenék: Rock
  • Filmek: Magyar
  • Könyvek: Hobi
  • TV sorozatok: Cobra11
  • Helyek: Erdő
  • Ételek: Hal

Komoly társkeresés a Páratlan társkeresőn

László felkeltette az érdeklődésed? Küldj üzenetet! A regisztráció ingyenes. Társkeresés mobilon és tableten is. Nézz szét a többi komoly társkereső férfi és nő között. Találd meg életed nagy szerelmét egyedi párkereső rendszerünk segítségével. A Páratlan egy olyan online társkereső amit nem csak a fiatalok, hanem az 50 év felettiek is könnyen használhatnak.

Mai kedvenc szerelmes idézetem

A szerelem azért is vak, mert a szerelmes ember nem olyannak látja a párját, amilyen valójában. Csak fokozatosan tanulja meg olyannak látni, amilyen, és azért szeretni, amilyen. Bert Hellinger

Videók

Kérdezd meg tőle, hogy mik a kedvenc zenéi a Youtube-on.

Jellemzőim

Kérdezd meg tőle, hogy milyen tulajdonságok jellemzik őt a leginkább.

Ideális partnerem

Kérdezd meg tőle, hogy milyen számára az ideális partner.
László, társkereső Bátaszék

Társkeresőről

Prémium tagság

Prémium tagságNincs

Őket már láttad?

András, társkereső Szolnok
András, 66
Szolnok
Fényképek4
Jani, társkereső Inárcs
Jani, 68
Inárcs
Fényképek3
György, társkereső Makó
György, 69
Makó
Fényképek1
Mihály, társkereső Szentes
Mihály, 65
Szentes
Fényképek4
Tibor, társkereső Budapest
Tibor, 63
Budapest
Fényképek1
Ervin, társkereső Budapest
Ervin, 69
Budapest
Fényképek8
Prémium tagság
Attila, társkereső Miskolc
Attila, 61
Miskolc
Fényképek22
Istvan, társkereső Szeged
Istvan, 70
Szeged
Fényképek2
Ferenc, társkereső Székesfehérvár
Ferenc, 61
Székesfehérvár
Fényképek16
Imre, társkereső Hunya
Imre, 64
Hunya
Fényképek9
Györke, társkereső Nyíregyháza
Györke, 60
Nyíregyháza
Fényképek2
Arpad, társkereső Győr
Arpad, 58
Győr
Fényképek3
Pál, társkereső Somoskőújfalu
Pál, 59
Somoskőújfalu
Fényképek1
József, társkereső Tata
József, 67
Tata
Fényképek1
Prémium tagság
Laci, társkereső Polgár
Laci, 64
Polgár
Fényképek4
Tibi, társkereső Mezőtúr
Tibi, 62
Mezőtúr
Fényképek2
László, társkereső Szeged
László, 64
Szeged
Fényképek1
István, társkereső Kecskemét
István, 64
Kecskemét
Fényképek5
Sanyi, társkereső Budapest
Sanyi, 65
Budapest
Fényképek17
Prémium tagság
Géza, társkereső Tarpa
Géza, 69
Tarpa
Fényképek1
Zoltán, társkereső Barcs
Zoltán, 69
Barcs
Fényképek5
Laci, társkereső Mezőberény
Laci, 67
Mezőberény
Fényképek4
János, társkereső Nagykanizsa
János, 62
Nagykanizsa
Fényképek3
Zsolt, társkereső Dorog
Zsolt, 59
Dorog
Fényképek19
Gábor, társkereső Budapest
Gábor, 65
Budapest
Fényképek2
Pál, társkereső Mezőkövesd
Pál, 66
Mezőkövesd
Fényképek1
István, társkereső Miskolc
István, 65
Miskolc
Fényképek3
István, társkereső Székesfehérvár
István
Székesfehérvár
Fényképek2
Mcdermott, társkereső Szekszárd
Mcdermott, 59
Szekszárd
Fényképek3
Zoli, társkereső Berettyóújfalu
Zoli, 70
Berettyóújfalu
Fényképek1
Prémium tagság