Társkereső Medias

Gyozo, 46 éves, férfi

Gyozo, 46 éves
Gyozo, társkereső Medias
Gyozo, társkereső Medias
Gyozo, társkereső Medias

Mottóm

Ha az út könnyű, a cél értéktelen.

Magamról

Szia!

Örömmel üdvözöllek a társkereső profilomon! Győző vagyok, egy 45 éves, vidám és kiegyensúlyozott férfi, aki értékeli az élet apró örömeit és szereti megosztani azokat valakivel, aki hasonlóan értékeli a boldogságot.

Egy kicsit magamról: szeretem a kreatív kihívásokat és mindig készen állok egy jó kacagásra. Munkám során a könyvelés területén dolgozom, ahol az emberekkel való kapcsolatok és támogatás számomra mindig is kiemelt fontosságúak voltak.

Szabadidőmben élvezem a szabadtéri tevékenységeket, legyen az egy kellemes túra a természetben vagy egy kényelmes nap a kertben. Imádom a zenét, a koncerteket és a jó könyveket, amik inspirálnak és elgondolkodtatnak.

A társammal szembeni elvárásaim: értékelem a nyitottságot, az őszinteséget és az intelligenciát. Szeretném, ha a másik fél is értékelné a humoromat és a spontaneitásomat. Fontosnak tartom az egymás támogatását és a közös érdeklődési területek megtalálását. Az élet egy csodálatos utazás, és szeretném ezt az utat egy olyan személlyel járni, akivel valódi kapcsolatot tudunk kialakítani.

Ha úgy érzed, hogy hasonló értékrenddel rendelkezel, és kíváncsi vagy, hogy mi vár ránk az életben, ne habozz írni! Örömmel várom, hogy megismerhesselek, és együtt fedezzük fel az élet szépségeit.

U.I. Csak nemdohányzó, istenhívő nőkkel szeretnék ismerkedni.

Üdvözlettel,
Győző

Milyen társat keresek?

Őszinteség és Kommunikáció:

Várom, hogy őszintén megosszuk egymással az érzéseinket és gondolatainkat.
Fontos számomra a nyitott kommunikáció, és azt értékelem, ha őszintén beszélünk az elvárásainkról és vágyainkról.

Közös Érdeklődési Területek:

Szeretném, ha lennének közös hobbi és érdeklődési területeink, amikkel együtt élvezhetjük az időt.
Fontos, hogy támogassuk egymást a saját szenvedélyeink és célcsoportjaink felé vezető úton.
Empátia és Támogatás:

Várom, hogy egymás mellett álljunk nehezebb időkben és örömteli pillanatokban egyaránt.
Az empátia és a támogatás fontos része egy egészséges kapcsolatnak számomra.

Egyéni Szabadság és Intim Szoros Kapcsolat:

Fontosnak tartom, hogy mindkettőnknek meg legyen az egyéni térre szüksége, miközben egy szoros és kölcsönös tiszteleten alapuló kapcsolatban vagyunk.
Szeretném, ha megoszthatnánk egymással a gondolatainkat, érzéseinket, és kialakíthatnánk egy mély és intim kapcsolatot.

Humor és Jókedv:

Értékelem azokat a pillanatokat, amikor együtt nevetünk és élvezzük az életet.
Szeretném, ha a humor fontos része lenne a kapcsolatunknak, és képesek lennénk megnevettetni egymást.

Közös Célok és Tervek:

Izgalmasnak találnám, ha lennének közös céljaink és terveink a jövőre nézve.
Fontos számomra, hogy együtt építsük fel a jövőnket, és támogassuk egymást az egyéni és közös célok elérésében.

Egészséges Életmód:

Értékelem az egészséges életmódot, és szeretném, ha támogatnánk egymást az egészségünk megőrzésében és fejlesztésében.

Akit keresek

Szeretnék megismerkedni egy 50 év alatti nővel.

Adataim

  • Nem: Férfi
  • Életkor: 46
  • Névnap: november 3.
  • Város: Medias társkereső
  • Csillagjegy: Vízöntő
  • Kapcsolati státusz: Egyedülálló vagyok
  • Szexuális irányultság: Heteroszexuális
  • Féltékenység: Néha
  • Romantika: Vannak pillanataim
  • Háziállat: Van

Külsőm

  • Magasság: 169 cm
  • Testsúly: 78 kg
  • Testalkat: Teltkarcsú
  • Hajszín: Barna
  • Szemszín: Barna

Hátterem

  • Anyanyelv: Magyar
  • Egyéb beszélt nyelvek: Román, Német, Angol
  • Végzettség: Egyetem
  • Foglalkozás: Alkalmazott

Családi helyzetem

  • Gyerek: Minél hamarabb
  • Akivel élek: Egyedül

Szokásaim

  • Dohányzás: Nem dohányzom
  • Alkohol: Társasági ivó
  • Buli: Néha barátokkal
  • Sport: Legalább heti egyszer
  • Utazás: Amikor tudok

Hobbijaim

Kérdezd meg tőle, hogy mik a hobbijai. Mit szeret csinálni?

Kedvenceim

  • Sportok: bringa, turázás, harcművészetek, tánc, sakk, foci, kosár.
  • Zenék: bagossy brothers, rúzsa magdi, eric clapton, dire straits, phil collins, roxette, mike oldfiled, ace of base, abba, joe cocker, republik, nightwish stb.
  • Filmek: akció, romantikus, komédia, állatos, családi, dokumentum, ismeretterjesztő.
  • Könyvek: szakács, kert, barkács, történelmi, önfejlesztő, marketing.
  • TV sorozatok: rendőr, sci fi, nyomozós
  • Ételek: saláta. csirkemell, gomba, marhasült, zöldség levesek, babgulyás, töltött káposzta, puliszka, hal, rakott karfiol, lasagna.
  • Egyéb: kertészkedés, barkácsolás, javitgatás, kirándulás.

Komoly társkeresés a Páratlan társkeresőn

Gyozo felkeltette az érdeklődésed? Küldj üzenetet! A regisztráció ingyenes. Társkeresés mobilon és tableten is. Nézz szét a többi komoly társkereső férfi és nő között. Találd meg életed nagy szerelmét egyedi párkereső rendszerünk segítségével. A Páratlan egy olyan online társkereső amit nem csak a fiatalok, hanem az 50 év felettiek is könnyen használhatnak.

Mai kedvenc szerelmes idézetem

Kérdezd meg tőle, hogy mi a kedvenc szerelmes idézete.

Videók

Jellemzőim

Kérdezd meg tőle, hogy milyen tulajdonságok jellemzik őt a leginkább.

Kérdéseim és válaszaim

Szereted a palacsintát? Igen

Szoktál videojátékokkal játszani? Nem

Tudsz úszni? Igen

és nézd meg, hogy a többi kérdésre mit válaszolt Gyozo.

Ideális partnerem

  • Féltékenység: Néha
  • Romantika: Vannak pillanatai
  • Testalkat: Átlagos
  • Végzettség: Főiskola
  • Dohányzás: Nem dohányzik
  • Alkohol: Társasági ivó
  • Sport: Legalább heti egyszer
Gyozo, társkereső Medias

Társkeresőről

Prémium tagság

Prémium tagságNincs

Olyanok, mint Gyozo

Őket már láttad?