Tamás41 éves
Galánta (Szlovákia)
Kit keresek?
Mivel egyetemi végzettségem van, fontos számomra a képzettség. Legalább középfokú képzettséggel rendelkező hölgyet keresek. A kölcsönös szimpátia fontos. Komoly kapcsolatra keresem a párom. Legyél őszinte, korrekt és életrevaló.
Mottóm
''Minden optimista elhatározás ellenére olykor győz a melankólia; az ember határozottan elbarmolta ezt a bolygót"
André Gide
Magamról
Céltudatos, kitartó pasi vagyok. Kicsit szenvedélyem a fenntartható gazdasági, környezetvédelmi és megújuló energetikai témák. Kedvelem a természetet. Lehet velem vidáman társalogni, de szeretem a komoly beszélgetéseket is.
Jellemzőim és érdeklődéseim
Jellemzőim
- Alkalmazkodó
- Aranyos
- Barátságos
- Békés
- Bizakodó
- Diplomatikus
- Racionális
- Szerény
Értékeim
- Becsületes
- Együttérző
- Együttműködő
- Hűséges
- Megbízható
- Családcentrikus
Életstílusom
- Természetbarát
Adataim
Nem:FérfiÉletkor:41 évesVáros:Szlovákia, GalántaCsillagjegy:MérlegKapcsolati státusz:Egyedülálló vagyokFéltékenység:SohaHáziállat:Van
Külsőm
Magasság:178 cmTestsúly:81 kgTestalkat:ÁtlagosHajszín:Barna hajSzemszín:Barna szem
Hátterem
Anyanyelv:Magyar anyanyelvEgyéb beszélt nyelvek:Angol, SzlovákVégzettség:EgyetemFoglalkozás:Középvezető
Családi helyzetem
Gyerek:Majd egyszerAkivel élek:Egyedül
Szokásaim
Dohányzás:Nem dohányzomAlkohol:Társasági ivóBuli:Néha barátokkalSport:Legalább heti egyszerUtazás:Néha


















































